Agrifac - Condor Smart-line

VÝHODNÁ VOLBA - LIMITOVANÁ EDICE: 259.999,- EUR

Condor Smart Line vám nabízí všechny výhody inteligentně konfigurovaného postřikovače Agrifac Condor.

Díky těmto inteligentním možnostem postřikovač z řady Smart Line bude pracovat jako nejlepší postřikovač na světě. Tyto inteligentní možnosti jdou ruku v ruce s inteligentní výrobou, takže můžeme nabídnout tento samojízdný postřikovač za nejlepší cenu na trhu. Condor Smart Line je stroj s limitovanou edicí (dodání do 01-09-2019). Nenechte si ujít šanci zís-kat nejlepší postřikovač na světě za nejlepší cenu ve své třídě!

Podvozek StabiloPlus

Maximální stabilita. 

Tandemový podvozek se vzduchovým odpružením. Rovnoměrné rozložení váhy na všechny 4 kola. Řízení všech 4 kol, řízení 2 kol, řízení krab. Plynulé nastavení rozchodu kol od 150 - 225 cm se systémem EcoTronicPlus. Světlá výška je 125 cm. Poloměr otáčení vnější 675 cm a vnitřní 450 cm.

Pohon

Hydraulický bezstupňový pohon na všechny 4 kola.

Bubnové brzdy na všech 4 kolech. Maximální silniční rychlost je do 50 km/h*.  Postřikovací rychlost: 0 - 12 km/h a 0 - 25 km/h. Joystick, nožní pedál, tempomat. Motor: 6 vál-cový Iveco motor, 151 kW (206 hp).) vodou chlazený. EU stage IV / Tier 4f. Nádrž pohonných hmot: 305 litrů. Nádrž na hydraulický olej: 80 litrů. Nádrž na AdBlue: 31 litrů.  Zvýšený výkon motoru 210 kW (285 hp) . Protiprokluzový systém (ASR).

J-Boom (postřiková rampa)

Nejkompaktnější a nejstabilnější postřiková rampa.

Stálá cirkulace. Nezávislé ovládání ramen. Flexibilní konce ramen. Kompletní ochrana trysek. 36/24 m J-boom (postřiková rampa) 13s pneumaticky ovládanými držáky trysek. Elektricko-pneumaticky ovládané krajové trysky. StrictHeightPlus - auto. kontrola výšky ramen..

GreenFlowPlus a nádrž

Nejkompaktnější vodní soustava. Žádná zbytková kapalina.

Hypro odstředivé čerpadlo na stříkání. Elektrické ventily. Velký nasávací filtr, samočisticí in-line tlakový filtr s vysokým výkonem. Pneumatický řízený regulátor tlaku pro rychlé nastavení apli-kačního tlaku. 

Hlavní nádrž o objemu 4000 litrů je s digitálním měřením a displejem. Nádrž na čistou vodu je 450 litrová s digitálním měřením a displejem. Míchací systém je řešen prostřednictvím injektorů, auto-matická regulace zapnutí / vypnutí a nastavitelná. Oplachovací trysky na čištění nádrží. Ručně ovládaný ventil pod hlavní nádrží. Extra řídící jednotka pro čerpadla a plnící síť je na levé straně stroje. Zásobník mýdla na ruční mytí a dávkovač mýdla. Stříkací pistole se 7 m hadicí. Automatic-ké zastavení pleněni. Plnění s externím čerpadlem včetně připojení. GreenFlowPlus s odstředivým postřikovým čerpadlem. Manuální odtokový ventil pod nádrží. Sací hadice je 7 metrová (průměr 3 “).

Wheels & tyres

4x 380/90 R54 Alliance 350RC. Mudguards 500 mm wide. Track width: 150 - 225 cm 

EcoTronicPlus + GPS

EcoTronicPlus: nejintuitivnější operační systém.

GPS anténa “DGPS” vhodná pro řízení základní sady a sekce. EcoTronicPlus GPS nebo váš vý-běr balí-ka GPS ready: Agleader, Raven, Topcon, Trimble TMX nebo GFX.

Kabina

Komfortní prostorná kabina poskytuje vynikající viditelnost.

Vytápění a klimatizace (klimatizace). Větrání s uhlíkovými filtry. Elektricky nastavitelné a vyhřívaná zrcadla. Zrcadla vpravo a vlevo. Vzduchově odpružené sedadlo a prodloužené nastavitelné se-dadlo vodiče. Pracovní světla s 8 halogenovými pracovními světly včetně 2 světel vlevo a vpravo, které jsou zaměřené na rampu. Chlazený odkládací prostor pod sedadlem spolujezdce. Rádio CD / MP3. Zpětný alarm. Velké odkládací prostory pro nářadí a ochranný oděv. 24 V elektrický pohon, 12 voltů dodávky elektroniky v kabině.

Osvětlení a bezpečnost

Halogenové pracovní světla, umístěny na střeše kabiny.

Další možnosti

Protikorozní ošetření pro kapalná hnojiva.

*v závislosti na právních předpisech jednotlivých zemí.


Balík "Komfortní"

14.999,- EUR

Vylepšete komfort vašeho Condora SmartLine s komfortním balíkem.

Automatické mazání
Elektrický vypouštěcí ventil
Násypka na chemii se systémem oplachu kanystru
Extra LED balík osvětlení 
FastFoldPlus (rychlé sklápění ramen)
Úvraťová automatika
Kamera vzadu


Balík "Výkonnostní"

14.999,- EUR

Získejte ještě více z vašeho Condor Smart Line s výkonnostním balíkem.

210 kW (286 hp) zvýšený výkon
HD DriveLine (silné převody kol)
5000l hlavní nádrž


Balík "Bezpečnostn"

29.999,- EUR

3letá záruka a údržba

Celková záruka se vztahuje na 3 roky s maximálním použitím:
1000 hodin ročně
10 000 ha ročně

 


Lars Stadman

l.stadman@agrifac.com
+316 12 757 069

keyboard_arrow_rightKontaktujte mě

 

 

Copyright © 2016 Agrifac Machinery BV. Všechna práva vyhrazena.