Agrifac - Pěstujte s námi

Career at Agrifac Machinery B.V. - Grow with usNa společnosti Agrifac stavíme nejmodernější postřikovače a kombajny, které našim zákazníkům umožňují pěstovat plodiny od semen až po sklizeň. Umožňujeme zemědělcům, aby na úrovni jednotlivých rostlin rozhodli o tom, jaké množství vody, živin nebo ochrany je potřebné pro dosažení toho nejlepšího možného výnosu, pokud jde o dostatečnost, zdraví, bezpečnost a udržitelnost.

Když lidé ve společnosti Agrifac pracují a rozhodují se, myslí přitom vždy na zákazníka. Učí se a pěstují každý den, aby tak mohli rozvíjet, vyrábět, prodávat a propagovat naše stroje po celém světě. Ve společnosti Agrifac Machineries takové pěstitele podporujeme, poskytujeme jim podnětné pracovní prostředí s dobrými příležitostmi pro vzdělávání a rozvoj.

Chcete pomoci nakrmit svět a pěstovat s námi? Vaši žádost rádi uvítáme, zejména pokud vidíte možnosti a dáváte přednost skutečným výzvám před osvědčenými postupy. Ať už jste zkušený odborník, čerstvý absolvent nebo student, možná máme právě pro vás tu správnou příležitost. Podívejte se na naše aktuální volné pracovní pozice na této stránce.

Pro více informací o našich volných pracovních místech, našich stážích nebo o postupu při vyřizování žádosti nás kontaktujte na adrese career@agrifac.com.

 
Copyright © 2016 Agrifac Machinery BV. Všechna práva vyhrazena.