Agrifac - EcoTronicPlus

Optimální kontrola a intuitivní ovládání s EcoTronicPlus

Osvědčený systém EcoTronicPlus poskytuje uživateli během postřikování veškeré potřebné informace a zajišťuje, že většina funkcí je prováděna automaticky. Systém má velmi dobře uspořádaný barevný terminál, kde je přesně vidět, co se ve stroji děje. Nejdůležitější procesy a ukazatele stroje jsou viditelné na první pohled. Aktuální proud kapalin je graficky znázorněn, což je velkým usnadněním pro obsluhu, a to i při jasném a přímém slunečním světle.

Celá činnost postřikovače je dobře promyšlená a prakticky orientovaná. Při uvážení co největšího možného zjednodušení provozu jsme se rozhodli funkce používané při postřikování integrovat do joysticku. Proto máte všechny důležité funkce na dosah. Další nastavení a odečty jsou prováděny prostřednictvím velmi dobře přístupného a intuitivního barevného terminálu dotykové obrazovky. Zapnutí a vypnutí sekce lze provést několika způsoby, pomocí dotykové obrazovky nebo automaticky pomocí GPS. Pro šířku každé sekce máte 3 možnosti: sekce mohou být přerušeny po 3 metrech, po 1,5 metru nebo dokonce trysku po trysce. Optimální flexibilita a řada možností.

Pokročilý a jednoduchý

Pracovní obrazovka se automaticky zobrazí po přepnutí do režimu pole:
 
+ Aplikační míra se nastavuje pomocí obrazovky
+ Poloha ventilů se volí přes obrazovku
+ Aktuální tok je zobrazen graficky
+ Je vidět příslušné sekce
+ Nádrž může být naplněna automaticky, čímž se počet litrů nastaví přes obrazovku
+
 
A mnohem více informací, jako jsou: hladina kapaliny v nádrži a nádrži na čistou vodu, tlak postřiku, aplikační dávka, počitadlo hektarů atd.

Pro začátek postřikování stačí jen zvolit správnou aplikační rychlost a stisknout tlačítko postřikování. Nic víc a je to! 

Obrazovka EcoTronicPlus je jedinou obrazovkou a systémem, které musíte používat pro ovládání postřikovače. Veškeré volby a další možnosti jsou ovládány prostřednictvím systému EcoTronicPlus. Kromě toho je přes terminál EcoTronicPlus nebo přes vlastní displej provozována GPS.

Provoz? Brilliant Simple!

  • Vizuální, jednoduché a uživatelsky přívětivé ovládání prostřednictvím dotykové obrazovky EcoTronicPlus
  • Ergonomický, grafický joystick pro důležité funkce
Požádejte o svou brožuru nyní

Copyright © 2016 Agrifac Machinery BV. Všechna práva vyhrazena.