Agrifac - BalancePlus

Vždy v rovnováze S BalancePlus, ProActiveBlancePlus a BoomSupportPlus

BalancePlus - efektivní stabilizace rampy v rovinatém i kopcovitém terénu

BalancePlus - tlumiče proti bočním nárazům a aktivní nastavení výšky postřikové rampy pro efektivní dávkování.

Zajímal jste se někdy o to, jak se podaří provazochodci udržet rovnováhu pouze s jednou tyčí? Odpověď lze nalézt v přírodních zákonech, jako jsou gravitace a setrvačnost. Stejné zákony platí i pro Agrifac rampu typu „J“. Postřiková rampa je v přírodní rovnováze, což umožnilo navrhnout jednoduchý a efektivní systém stabilizace rampy. Jednoduše geniální! U Agrifac rampy typu „J“ se náklon přesune na segment tvaru půlměsíce, který zaručí, že rovnováha bude správná v každé situaci. 

Systém BalancePlus prokázal svou jednoduchost a účinnost ve srovnání s konkurencí v mnoha srovnávacích zkouškách. Systém BalancePlus zachovává rovnováhu postřikové rampy i v těch nejtvrdších testech. To vše je pro dosažení optimálního postřiku - požadované množství na správném místě.

ProActiveBalancePlus 

ProActiveBalancePlus - automatické nastavení rovnováhy

Systém ProActiveBalancePlus z Agrifacu je doplňkem k systému BalancePlus. Princip je stále stejný, jen pozice půlměsíce je automaticky regulována, což dovoluje stabilizaci postřikové rampy v obtížných podmínkách. Systém reaguje aktivně na pohyb postřikovače a stále udržuje horizontální pozici rampy.

BoomSupportPlus 

BoomSupportPlus - kopíruje reliéf kopcovitého terénu pro dosažení optimálního výsledku postřiku

Systém BoomSupportPlus pomáhá řidiči získat nejlepší výsledek v kopcovitých oblastech. Senzory umístěné na postřikových ramenech měří průběžně vzdálenost rampy od země, nebo od plodin (v závislosti na zvoleném nastavení). Zadaná úroveň postřikové rampy nad porostem je udržována pomocí hydraulických válců variabilní geometrie rampy a je schopna reagovat i na rychlé změny nerovnosti terénu. Reakční doba nastavení výšky rampy u systému BoomSupportPlus je velmi krátká a umožňuje zajistit optimální kvalitu postřiku. Systém je plně integrován do stávajícího BalancePlus.

Ефективне балансування штанги для рівнинних і горбистих ділянок

  • Блискуча простота: штанга Agrifac J-boom сама по собі знаходиться в природному балансі, тому не вимагає складної системи балансування
  • ProActiveBalancePlus: коли система балансу активно реагує на механічні рухи, штанга залишається точно вирівняною навіть у найважчих умовах
Také by vás mohlo zajímat:

Pieperline

Copyright © 2016 Agrifac Machinery BV. Všechna práva vyhrazena.