Agrifac - StrictHeightPlus

Systém řízení výšky StrictHeightPlus

Kvalita postřiku díky udržování správné vzdálenosti

Společnost Agrifac představuje nový systém StrictHeightPlus. Tento systém řízení výšky zaručuje dokonalou kvalitu postřiku, protože vzdálenost k plodině bude vždy optimální.

strictheightplus - balanceplusPoložili jste si někdy otázku, proč provazochodec potřebuje k udržení rovnováhy pouze jedinou tyč? Díky využití fyzikálních zákonů, jmenovitě gravitace. Totéž platí pro Agrifac J-boom. Rampa je přirozeně vyvážena, což znamená, že není třeba vyvíjet žádný vyvažovací systém: Brilliant Simple. Rampa Agrifac J-boom se volně pohybuje přes opěru ve tvaru měsíce, což zaručuje, že je rampa vždy vyrovnána: BalancePlus.

Strictheightplus - sensorsPro další zlepšení rovnováhy za všech podmínek zavádí společnost Agrifac systém řízení výšky StrictHeightPlus. S tímto systémem fungují BalancePlus a variabilní geometrie sladěně tak, aby za všech okolnosti udržely rampu ve volně visícím stavu. Rampa se tak může volně pohybovat a pohyby stroje nejsou přenášeny na rampu, což vede k co možná nejklidnějšímu a nejstabilnějšímu pohybu rampy, čímž je zajištěna rovnováha rampy a zlepšena kvalita postřiku.

Díky úplné integraci do uživatelského rozhraní systému EcoTronicPlus je velmi snadné jej používat.

Lepší vyvážení rampy, delší životnost

strictheightplus - boomregelsysteemNový plně integrovaný systém řízení rampy zajišťuje dodržení zvolené vzdálenosti k plodině. Použitím čtyř širokoúhlých snímačů na rampě jsou do strojů Agrifac odesílány spolehlivé a přesné údaje o měření plodiny. Výhoda použití širokoúhlých snímačů je jednoduchá: širokoúhlý náhled poskytuje lepší přehled o plodině. To znamená, že systém dokáže situaci lépe „přečíst“ a nebude ovlivněn nesrovnalostmi v plodině.

strichtheightplusVýsledkem je to, že nevzniká poškození plodin a je zajištěna optimální kvalita postřiku, protože rampa zůstává v té správné přednastavené výšce.

Plná integrace s našim systémem BalancePlus nám umožňuje udržet rampu zcela vyrovnanou, což znamená, že pohyby stroje nebudou mít na rampu žádný vliv. Spolu s variabilní geometrií a přesným odečtem ze snímačů je StrictHeightPlus tím nejpřesnějším a nejvyspělejším systémem řízení výšky, což vede k přesnější výšce postřiku, lepší kvalitě postřiku a delší životnosti stroje.

strictheightplus

Copyright © 2016 Agrifac Machinery BV. Všechna práva vyhrazena.