Agrifac - EcoTronicPlus II

Řídicí systém EcoTronicPlus II

Plodina je nejdůležitější, snadnost použití především

EcoTronicPlus IIPoužívání přípravků Agrifac musí být samozřejmé, srozumitelné, jednoduché a účinné. Stroj, který si oblíbíte na první pohled, a jednoduše jej musíte mít. Díky dalšímu rozvodí předchozího systému EcoTronicPlus a jeho vylepšení z hlediska snadnosti použití a přehlednosti je to dokonce ještě více žádoucí. Důležitá nastavení lze provést v jediném kroku. Máte jasný přehled o tom, co jste již udělali a co je ještě třeba učinit – takže se na sebe mohou uživatel a stroj vzájemně spolehnout.

Intuitivní, přímočarý a rychlý provoz

EcoTronicPlus IIKdo by dnes nepoužíval chytrý telefon? Jasný displej, snadno se používá, je inovativní a můžete procházet přes různé obrazovky. S ohledem na snadné používání a intuitivní provozování se společnost Agrifac rozhodla pracovat, nikoliv se mu jen vyrovnat, nýbrž jej překonat a použít jej jako základ nového systému EcoTronicPlus II.

Celý provozní koncept systému EcoTronicPlus sestává z loketní opěrky s tlačítky, dotykové obrazovky, numerické klávesnice a joysticku. Celá palubní deska je nyní také plně navržena a integrována v obrazovce. Ještě snadnější použití, vše v dosahu a možnost rychleji zobrazit a upravit nastavení.

EcoTronicPlus II agrifac

  1. V opěrce rukou v oblouku jsou integrována tlačítka, jimiž se spouští všechny funkce postřikovače, jízda, ovládání schůdků a aktivace parkovací brzdy. Na poli jsou tyto ovládací prvky používány k přípravě všech systémů postřiku.
  2. V joysticku jsou integrovány všechny funkce, které jsou potřeba při postřiku a silniční dopravě. Postřikování, vyvážení rampy, geometrie a tempomat se aktivují joystickem. Pohybem joysticku dopředu se zvyšuje rychlost, pohybem směrem vzad se rychlost snižuje. Již není nutné posouvat rukojeť, což danou operaci usnadňuje a zpřesňuje.
  3. Pomocí dotykové obrazovky lze přiblížit a oddálit zobrazení a přecházet mezi různými obrazovkami.
  4. Pomocí numerické klávesnice lze okamžitě zobrazit základní funkce na obrazovce a zadat správnou hodnotu nebo použít ovládací kolečko k nalezení správného nastavení. Numerická klávesnice detekuje ruce při jejich přiblížení a možnosti, které lze vybrat na obrazovce.

K dispozici jsou také 4 tlačítka, která si pamatují nejčastěji nastavované hodnoty u dané volby, takže je lze uložit do paměti zařízení EcoTronicPlus II namísto jejich zadávání pokaždé, když je potřebujete.

Obrazovka je stále dotyková obrazovka, avšak ovládací prvky jsou nyní plně integrovány do loketní opěrky. Obrazovka je umístěna tak, abyste měli optimální pohled na práci i na obrazovku, aniž byste opustili křeslo.

Jasnější a větší obrazovka

Je důležité, aby operátor vždy věděl, co se děje na poli, ve stroji, jaké jsou různé parametry atd. Bez toho, aby obrazovka byla přeplněná. Závisí na samotném operátorovi, které informace se zobrazí na hlavní obrazovce. Na displeji se nemusí zobrazovat žádné informace nebo jen stroj a pole, nebo přehled všeho, co se děje. Od diagramu průtoku kapaliny (jedna z mnoha výhod aktuálního systému EcoTronicPlus) až po aktuální polohy a nastavení; vše lze snadno zobrazit a přiblížit.

Kromě toho byla obrazovka systému EcoTronicPlus II značně zvětšena, je polohovatelná pro optimální zobrazení a snadno čitelná díky velikosti obrazovky. Obrazovka je méně přeplněná a také přizpůsobitelná. Na obrazovce se vždy zobrazí postřikovač a pole. Smýknutím lze zobrazit další obrazovky s informacemi o stroji, nastavení nebo obrazovce s již známým průtokovým schématem kapalin.

Terminál EcoTronicPlus II poskytuje realistický obraz toho, co se děje na poli. Přesnost až 25 cm vzhledem k tomu, kde již proběhl či neproběhl postřik tím správným množstvím. Díky tichému barevnému schématu a logicky jednoduchých symbolům je přístroj při práci ještě zábavnější.

S novým systémem EcoTronicPlus II je v popředí daná plodina a pole, nikoliv samotný stroj.

Copyright © 2016 Agrifac Machinery BV. Všechna práva vyhrazena.